+90 312 395 14 96 na-me@na-me.com.tr

NA-ME Endüstri A.Ş. Hakkında

NA-ME Endüstri Ürünleri Sanayi ve Dış Ticaret A.Ş. 1982 yılında kurulmuş olup; yönetim ofisi, kalıphane ve metal atölyeleri Ankara İvedik OSB’ de, kompozit (CTP) ızgara, kapak, plaka ve direk ile yüksek yoğunluklu polietilen (YYPE) ızgara ve plaka üretimini Başkent OSB’ de bulunan fabrikasında gerçekleştirmektedir.

Üretim Kapasitesi Hakkında

İvedik Organize Sanayi ve Başkent Organize Sanayi Bölgeleri’ nde 12.000 m2’si kapalı toplam 15.000 m2’lik alanda faaliyet gösteren NA-ME Endüstri, çalışanlarına verdiği eğitimlerle ve dünyadaki teknolojik gelişmelere yaptığı yatırımlarla büyümeye devam etmektedir. Tek vardiya ile yılda 200.000 m2 kapasite ile kompozit (CTP) ızgara ve kapak, 15.000 m2 kapasite ile kompozit (CTP) plaka, 5.000 adet kapasite ile kompozit (CTP) direk, 450 ton kapasite ile yüksek yoğunluklu polietilen (YYPE) ızgara ve plaka üretimi gerçekleştirmektedir. 2001 yılından bu yana TS EN ISO 9001:2015 kalite yönetim sistemi belgesine sahiptir, bunun yanı sıra tüm ürünlerine ait test sertifikalarına ve TSEK belgelerine sahiptir.

Müşterileri Hakkında

Devam eden yatırımları ile birlikte ÜR-GE çalışmalarına ağırlık veren firmamız, kapasitesini daha yüksek oranlarda kullanarak, yurt içi ve yurt dışında daha çok firmaya hitap etmeyi amaçlamaktadır. NA-ME Endüstri, bugün üretiminin %50′ sini İtalya, Almanya, Fransa, İspanya, Portekiz, İsrail, Azerbaycan, Romanya, Bulgaristan, Makedonya, Danimarka, Gürcistan, Kazakistan, Kuveyt, Suudi Arabistan, Türkmenistan ve Ürdün gibi ülkeler başta olmak üzere, uluslararası sularda seyreden, Türkiye’ ye uğrayarak muhtelif gereksinimlerini karşılayan tüm gemilere ihraç etmektedir.

İletişime Geçin

Aşağıdaki formu doldurarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.

    Please prove you are human by selecting the house.