+90 312 395 14 96 na-me@na-me.com.tr

İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKASI

Politikamız; kapasitesini artıran, değişime açık, kaynaklarını verimli kullanan, çevreye duyarlı, iş sağlığı ve güvenliği, kalite standartlarına uygun, sürekli iyileştiren, müşteri odaklı bir firma olmak için insan kaynaklarını verimli kullanmaktır. teknolojisi, çalışanlarından güç alır. İnsan Kaynakları Politikamızın amacı, Şirket’in faaliyetleri verimli ve verimli bir şekilde yürütmesini, yetkinlikleri planlamasını, uygulamasını, yetkinliğini belirlemeyi ve yönetmeyi sağlayacak insan kaynaklarını planlamak, seçmek, işe almak, işe almak, görevlendirmek, geliştirmek. yeterlilikler ve performans yönetimi.

BAŞVURU SÜRECİ

İşe alım işlemleri, mevcut pozisyonlar için www.kariyer.net ve www.iskur.gov.tr ​​adreslerinde ve genel başvurular için ik@na-me.com.tr adresine gönderilecek olan detaylı bir CV ile gerçekleştirilir.

İŞ GÖRÜŞMELERİ

Başvurularının değerlendirilmesi olumlu olan adaylarla mülakat süreci başlatılır. Gerekirse, İnsan Kaynakları ve ilgili departman yöneticisinin görüşme sürecini uygulamalı bir görüşme takip eder. Görüşme kriterleri arasında mesleki ve teknik bilgi, kurum kültürüne uygunluk, analitik düşünme, yaratıcılık ve takım çalışmasına yatkınlık bulunmaktadır. Süreci olumlu tamamlayan adayların işe alım süreci, işyeri hekimimizin talep etmesi için gerekli sağlık taramasının yapılmasıyla başlar.